Kariera

Poszukujemy pośredników i doradców faktoringowych, kredytowych.
Chętnie nawiązujemy współpracę z osobami mającymi doświadczenie w usługach finansowych. Obecnie poszukujemy:

Doradca faktoringowy

Jakie będą Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów finansowych
  • aktywne pozyskiwanie / budowanie portfela Klientów
    dbanie o wizerunek firmy
  • kompleksowa obsługa obecnych oraz nowych Klientów dopasowana do ich potrzeb,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z firmami i przedsiębiorstwami

Co cechuje nasz ideał

  • swoboda komunikacji, otwartość, przyjazne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • pozytywne nastawienia do pracy
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • wykształcenia wyższego lub 4-5 rok studiów w trybie zaocznym (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, nauki ścisłe)
  • zainteresowania tematyką finansową, zaangażowania i nastawienia na sukces

Co chcemy zaoferować

  • kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz dodatkowe szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę
  • wyposażone stanowisko pracy, dogodne narzędzia (telefon, laptop)
    sympatycznych współpracowników, przyjazną atmosferę w pracy, nieograniczony dostęp do pysznej kawy, klimatyczne biuro
  • system pracy biurowej od poniedziałku do piątku
  • przyjazne nastawienie i miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i awansu wraz z rozwojem firmy
  • umowę o pracę / umowa zlecenie/ umowa współpracy – stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wsparcie marketingowe

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i możesz nam pomóc w sprzedaży najlepszych usług finansowych na rynku to koniecznie odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń.