Kredyt firmowy – problem z głowy.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze stałymi kosztami, aby jednak zarabiać więcej trzeba się rozwijać, ale jak to zrobić jeżeli nie mamy na to środków lub w przypadku kiedy kontrahenci zwlekają z zapłatą?

W tym drugim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest faktoring o którym pisaliśmy już na naszym blogu (Czym jest faktoring i jak może pomoc mojej firmie?). Jeżeli zależy nam na pozyskaniu funduszy do rozwoju działalności to tutaj z pomocą przychodzi nam kredyt firmowy

Niewątpliwą zaletą kredytu firmowego jest kwota, o którą możemy się ubiegać, sięgająca nawet jednego miliona złotych oraz okres kredytowania nawet do 88 miesięcy!

Kredyt obrotowy, bo tak inaczej nazywa się kredyty firmowe to szansa na pozyskanie szybkich i nisko oprocentowanych środków na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą.

Zalety kredytu firmowego

Kredyt firmowy to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorcy, otrzymanie jego nie wymaga przedstawiania zbędnych zaświadczeń, a banki w tym przypadku stosują najszerszy wachlarz zabezpieczeń. To nie koniec do brych wiadomości, kredyt obrotowy a właściwie jego raty możemy spłacać w dopasowanych dla firmy okresach na przykład według długości cyklu produkcyjnego

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie do poniedziałku do piątku w godzinach  od 8.00 do 20.00, napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

 

Skontaktuj się z nami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *